Kompetanse og lidenskap

Vi gleder oss til å samarbeide med deg som ønsker å utvikle eget eller andres lederskap og ta i bruk vår erfaring til kundens beste. Teamet vårt besitter en bred ekspertkompetanse og kan bistå i utviklingen av både påtroppende ledere, nye ledere, erfarne ledere og ledergrupper på executive nivå.

Mats Kristensen

Mats Kristensen

Managing Partner

mats@leadershipweekly.com

LinkedIn profil

Geir Landsgård

Geir Landsgård

Assosier salgspartner

geir@leadershipweekly.com

LinkedIn Profil 

Camilla S. Bentzen

Camilla S. Bentzen

Assosiert ledertrener

camilla@leadershipweekly.com

LinkedIn profil

Marit Horgen

Marit Horgen

Assosiert ledertrener

marit@leadershipweekly.com

LinkedIn profil

Knut Arild Fjeldvik Evensen

Knut Arild Fjeldvik Evensen

Styreformann

knutarild.evensen@styrekraft.no

LinkedIn profil

Stian Jensvoll

Stian Jensvoll

Partner og ledertrener

stian@leadershipweekly.com

LinkedIn profil

Stine Melfald

Stine Melfald

Assosiert ledertrener

stine@leadershipweekly.com

LinkedIn profil

 

 

 

 

Design uten navn (1)-1

Nils Tore Meland

Assosiert ledertrener

nils@leadershipweekly.com

LinkedIn profil

Olav Haraldseid

Olav Haraldseid

Assosiert ledertrener

olav@haraldseid.me

LinkedIn profil

Sandra Patricio

Sandra Patricio

Assosiert ledertrener

LinkedIn profil

 

Design uten navn (4)

Sandra Blichner

Kundekoordinator

sandra@leadershipweekly.com

LinkedIn profil

Design uten navn (2)

Øyvind Tjernæs

Assosiert Ledertrener

oyvind@leadershipweekly.com

LinkedIn profil

 

Christian Solvær

Christian Solvær

Assosiert salgspartner

christian@leadershipweekly.com

LinkedIn profil

Marte S. Aasmundsen

Marte S. Aasmundsen

Rådgiver kommunikasjon

marte@aaconsulting.no

LinkedIn profil

 

Vi involverer gjerne våre foretrukne samarbeidspartnere (i blått under) for å løse typiske utfordringer relatert til ledelse og lederutvikling. Dette er ledergruppeutvikling (Bang & Midelfart), medarbeiderskap (Team Work), rekruttering (Hudson), nedbemanning og omplassering (Medvind personal), arbeids- og styringsrett (SimonsenVogtWiig), nettverksbygging (EGN) eller executive coaching.

Leadership Weekly - bakgrunn og retning

Stian Jensvoll og Mats Kristensen stiftet Leadership Weekly AS i 2015 fordi de har en lidenskap for inspirerende lederutvikling som gir målbare resultater for virksomheter. Deres misjon er effektivt å engasjere, koble sammen og utvikle enestående ledere på tvers av lokasjon og landegrenser.

Visjonen er å være det mest anerkjente digitale lederakademiet i verden, gjennom å dra nytte av teknologi for å utvikle ledere på stadig bedre måter. Dette oppnås gjennom å tilby optimal kvalitet, effektivitet og tilgjengelighet til en lav kostnad, samt alltid forkusere på fremgang og utvikling i alle ledd.